OBCHODNÍ PODMÍNKY


BLOT CZECH s. r. o.
www.blotczech.cz
se sídlem Revoluční 1082/8, 110 00 PRAHA 1
identifikační číslo: 06214258
zapsané v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, oddíl 278252, vložka C

Číslo účtu: 4579070267/5500 Raiffeisenbank.

Telefon: (+420) 605 809 167

NÁKUPNÍ ŘÁD

1. Všechny Vámi podané objednávky jsou brány jako závazné.

2. Podáním objednávky potvrzujete souhlas s obchodními podmínkami a nákupním i reklamačním řádem.

3. Všechny specifikace dopravy a platby jsou popsány v kategorii DOPRAVA A PLATBA .

4. Všechny ceny dopravy a platby jsou popsány v kategorii DOPRAVA A PLATBA.

5. Veškeré případné dotazy prosím posílejte na info@blotczech.cz ( bude Vám odpovězeno nejpozději následující pracovní den).

6. Zboží zakoupené na eshopu www.blotczech.cz, které nenese žádné známky použití a je v originálním balení, můžete do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Vrácená částka Vám bude poukázána na Váš účet ponížena o poštovné.

7. Zboží zakoupené na eshopu www.blotczech.cz, které nenese žádné známky použití a je v originálním balení, můžete vyměnit za jiné. K ceně zboží bude přičteno další poštovné.

8. Dárky, slevy a akční nabídky nelze kombinovat ani sčítat.

9. Uplatnění vzájemně zaviněných škod se řídí Obchodním Zákoníkem ČR a jsou oboustranně právně vymahatelné. Firmou BLOT CZECH s. r. o. je za účelem vymáhání pohledávek zplnomocněna třetí právnická osoba, která si k vymáhané částce účtuje náklady na vymáhání.

REKLAMAČNÍ ŘÁD

1. Kupující je povinen si dodané zboží ihned zkontrolovat a bez zbytečného odkladu o případných závadách informovat prodávajícího a to písemnou formou na adresu info@blotczech.cz nebo poštou na adresu BLOT CZECH s.r.o., Revoliční 1082/8, 110 00 Praha 1.

2. V písemném oznámení kupující uvede a popíše zjištěné závady.

3. Reklamované zboží kupující po dohodě s prodávajícím zašle zpět se všemi doklady o koupi a zaplacení na adresu BLOT CZECH s.r.o., Revoliční 1082/8, 110 00 Praha 1.

4. Prodávající se zavazuje informovat kupujícího bez zbytečného odkladu ( nejpozději do 3 dnů od obdržení reklamace ) o stavu vyřízení.

5. Pokud by závada byla způsobena prodávajícím, kupujícímu zboží v odpovídající kvalitě obratem dodá na své náklady, případně vrátí peníze za zboží v nejkratší možné době na jeho účet.

6. Zboží zakoupené na eshopu www.blotczech.cz, které nenese žádné známky použití a je v originálním balení, může kupující do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Vrácená částka Vám bude poukázána na účet kupujícího a bude ponížena o poštovné.

7. Zboží zakoupené na eshopu www.blotczech.cz, které nenese žádné známky použití a je v originálním balení, může kupující vyměnit za jiné. K ceně zboží bude přičteno další poštovné.

8. Záruka na zboží a ostatní zde nezmíněné se řídí Obchodním Zákoníkem ČR.
DOPRAVA

1. Pro dodání zboží spolupracujeme s Českou poštu, objednávku následující pracovní den expedujeme přepravci, o čemž Vás informujeme mailem. Česká pošta garantuje doručení Balíku do ruky následující pracovní den od podání.
Den předcházející i v den doručení Vás informuje SMSkou.
Telefonicky 840 111 244 si můžete dohodnout termín opětovného doručení. V případě nezastižení adresáta je Balík do ruky 7 dní uschován na doručovací poště.
Platba dobírky pouze hotově.

PLATBA

Při objednávce nad 1 500 Kč je doručení zdarma!

1. Platba bankovním převodem probíhá z Vašeho účtu na účet BLOT CZECH s. r. o. 4579070267/5500 v Raiffeisenbank.

Jako variabilní symbol použijte číslo objednávky.

2. Dobírka je klasickým druhem platby probíhajícím při převzetí zásilky. Jelikož přepravci dobírku zpoplatňují, jsme nuceni Vám ji při objednávce nižší než 1 500 Kč účtovat.
Při objednávce nad 1 500 Kč dobírku neúčtujeme.